Geldik 4. güne, ben dün kısır yediğim için tartılmadım sabah, daha doğrusu ayaklarım gitmedi tartıya :) Kendimce 5. günün sonuna kadar da tartılmama kararı aldım. İlk üç günün sonundaki ilk izlenimlerim karnımın düzleşmiş olması ki üstelik aç da değildim. Şeyda’nın detoksları da şimdi hakkını yemeyelim iyi kilo verdiriyor ama ilk başlarda deli gibi açlık krizi oluyordu bende. Bu detoks da Şeyda’nınkilere göre fazlaca yiyecek var, o yüzden açlık hissi de oluşmadı bende. Akşam yemeğinden sonra genelde bir meyve veriyor Ferin Batman ama ben hiç öyle deli gibi acıkıp meyve yeme isteği duymadım:)

4. gün listemiz:

sabah: 1 bardak badem sütü,2 avuç ıspanak,1 salatalık,1 muz, 1 parça kereviz sapı, çok küçük parça zencefil.
Ben ilk başta salatalık, zencefil, ıspanak ve kereviz sapını katı meyve sıkacağından geçirdim üstüne süt ve muzu katıp tekrar blenderdan geçirdim. Orjinali böyle değildi ama ben evdeki yiyecekleri de değerlendirmek istedim:) Badem sütü bulamazsanız da 1 bardak su da koyabilirsiniz onun yerine:)
öğle: koyu yeşillikli salatanın üstüne 1 yk kionayı haşlayıp dökün, zevkinize göre salata sosunu da ayarlayıp döktükten sonra 2 adet wasayla afiyetle yiyin :) ben sosta sadece 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ve 1 limon kullandım.

ara: 1 yeşil elma

akşam: Balık+salata+1 adet wasa

Bugünün en güzel yemeği tabiki de akşam yemeğiydi, ben mevsiminden dolayı palamut kullandım siz de kendi damak tadınıza göre bir balık seçebilirsiniz :) Geriye kaldı sadece 1 gün :D