Günler hızla geçiyor, geldik bayramın 2. gününe :) Sözde bayramda 6 günlük tatilim var diye seviniyordum ama kaldı 2 gün :)  Bugün tüm ziyaretleri bitirdiğimize göre yarın kendime dinlenme günü ilan edebilirim diye düşünüyorum :) Tabi annem yarın bizi boş boş oturuyor görünce ” aman kızım şu teyzene de ziyaret edelim” demezse .
Dün günün çoğunu evde ve arabada geçirdiğimden yiyecek konusunda daha rahat bir gün geçirmiştim ama bugün aynısını söyleyemeyeceğim :) Ama şunu farkettim, uzmanlarında dediği gibi, şeker eroin-uyuşturucu gibi bağımlılık yapıyor. İnsanın yedikçe yiyesi geliyor bu da yetmezmiş gibi sürekli uykum geldi yahu edalarında dolaşıyorsun ortalıklarda :) Ben gene temkinliydim, yarım baklava ve yarım pideyle kurtardım durumu. O  pide olmayaydı iyiydi ama yapacak bir şey yok ;) Gece de 4 mil fast ve pilatesimle yakmışımdır herhalde onları diye düşünüyorum :)

sabah:  2 wasa + çevrek avakado/ domates karışımı+ 1 adet hindi füme +10 adet etli yaprak sarması +yeşillik+yeşil çay
ara: fit kek +mandalina
ara:şekersiz türk kahvesi+soda + 1 minik draje
Öğle: yarım pide +yarım baklava
ara:şekersiz türk kahvesi
ara: 1 avuç nohut/badem/kuru yaban mersini karışımı
akşam: laktozsuz sütlü latte + 2 hurma

Ne çok ara yapmışsın be kızım demeyin,onlar misafirlikte yiyip içtiklerim, çoğunda çay ya da su içmeyi tercih ediyorum. Sen zayıfladın mı sözleri de beni mest etmeye yetiyor ;) Gördüğünüz üzere ufaktan kaçamaklar var, aslında sabah o sarmaları görmezsek güne iyi başlamıştım ama yarın dengelerim ben bunu, akşamı da hafif geçirdim, gün içinde yediklerimi dengelesin diye. Gerçi yarım baklavayla bayramı kapatırım ben :) Bu arada bayram diye su ve bitki çaylarınızı içmeyi unutmayın ;) Bayram sonu pişman olacağınız şeyleri de yapmayın, iyi bayramlar ;)