Ne haftaydı yavv… Sözde çoğu zaten bayram tatiline gidiyor diyorduk ama haftasonuna girdiğimiz gün bende enerjinin Ee’si kalmamıştı :)

Malum mevsim geçişlerinde herkes hastalıktan kırılıyor. Benim vücut da hasta olmamak için resmen direniyor. Zencefil en güçlü silahım diyip bol bol yiyorum ama nafile… Sürekli bir uyku ve yorgunluk hali. Henüz hasta olmadım, okulda öğrencilerimden de şifayı kapmamak için ektra uğraşlardayım , umarım bu uğraşlar boşa çıkmaz :) Bir de malum döneme girmeme 2-3 gün kaldı ki ben de sapıtmalar hafif hafif yol göstermeye başladı :) Sürekli aç gezen, doymayan bir insana dönüştüm desem yeri :) Önceleri beni tıkabasan doyuran karabuğday salatası bugünlerde midemde doygunluk hissi bile yaratmıyor… Geçecek bunlar, sabırlı ol diyorum kendime de gecenin bir yarısı Nutella kavanozunun dibini bulmam inş :) Çok acıktığım için hem ana öğün miktarlarını hem de ara öğünleri çoğalttım. Beni doyurmaya yetmese de idare ediyoruz artık :D

19.Gün Yediklerim

sabah: 1 wasa + 2 dilim hindi füme + bol yeşillik + beyaz çay
ara: protein bar
öğle: karabuğdaylı yeşillikli salata (karabuğday miktarı, pişmişi bir su bardağı olacak)
ara: latte + muz
akşam: hindi sote + 1 wasa + cacık

Çok yorgundum cuma günü , yürüyüş ve pilates hak getire yani :D Dinlenme günü ilan ettim kendime:)

20. Gün Yediklerim
sabah: 80 gr ton balığı + domates + marul+maydonoz + 1 dilim tam buğday ekmeği +beyaz çay
ara: mandalina + şekersiz türk kahvesi
öğle: maş fasulyeli yeşillikli salata
ara: 2 hurma + latte
akşam: hindi sote + cacık
ara: karışık bitki çayı

Sabah sabah şöyle güzel bir omlet yiyip midemi doyurmak isterdim ama nafile :( Yumurta sevmiyorum ben :(  o Yüzden gördüğünüz üzere değişik protein kaynaklarına yöneliyorum zira yakında içimde hindi füme ağacı çıkacak :D Bu arada dün spor yapmamış olabilirim ama bugünü asla ihmal etmem , yürüyüş ve pilates tamam :) Şu malum dönem bir an önce gelse de şu çileden kurtulsam diyorum ve herkese mutlu  hafta sonları diliyorum :)