Uzunca bir aradan sonra  herkese merhaba :) Biliyorum çok aksattım ben buraları ama insan depresif halde olunca emin olun hiç birşey yapası gelmiyor :( Neyseki bugün dedim kendime kalk bir silkelen yahuu, ne oluyor, her şeyden önce sen değerlisin sözünü kaç kere kendime tekrarladım , hatırlamıyorum  ama yeniden doğmuş gibiyim bugün :) Boş günümdü, önceden bir sürü şey sıkıştırırdım bugüne ama bugün bütün randevuları iptal ettim , sadece dinlenmek için kendime zaman ayırdım . Sabah 11.00 de uyandım, kendim için yürüyüş yaptım, keyifli keyifli sabah kahvaltımı yaptım , kısacası bugünü ben kendime ayırdım :)

indir (18)

 

Arada bir duraklamak , her şeyi boş vermek, kendiniz için o günü yaşamak inanın insana çok iyi geliyor. Ruhen tazeleniyorsunuz , eskiye göre daha da güçleniyorsunuz ve önünüzdeki engelleri aşmak için yola devam ediyorsunuz ;)

images (15)

Hayat sizin hayatınız, başkaları için kendinizi yıpratmaya, milletin oyuncağı olmaya gelin son verin bugün. Size zarar veren insanları çıkarın hayatınızdan , yüzünüze gülüp arkanızdan konuşanları bir kalemde silin, onlar bile anlayamasınlar sizin bu değişikliğinizi :) Evimizde temizlik yapmıyor muyuz , arada bir hayatınızdaki insanları gözden geçirip temizlik yapmakta inanın fayda var.

indir (19)

Çok yakın arkadaşım hayırdır sen diyet yapmıyor musun dediğinde eski yazılarıma göz attığımda en son yazımda 27. günü yazmışım, üzerinden 2-3 hafta gibi bir süre geçti ve ben yola devam ettim, direnç kilolarım karşıma çıktı, grip olduğumdan dolayı uzunca bir süre antibiyotik tedavisi kullandım, spor yapamadım, yeme krizleri yaşadım ama yoluma devam ettim :)  Sonuç mu ” hayatımın diyetisyeni ” diyebileceğim Nuray Hanım sayesinde direnç kilolarını aştık ve yola devam ediyoruz. Hedefe az kaldı ;)