Anne evinden sonra döndük gene Kürkçü dükkanına?  yapılacak tonla iş ama totosunu yerinden kaldıramayan bir hamis var karşınızda…

Eşim beni almaya geldiğinde ufak bir şok geçirdi, eee tek valizle gönderip toplamda 5 valizle geri dönmüştüm?  valizlerin hepside taşınması için onu bekliyordu , taşırken ben keyifle onu izledim, eve geldiğimizde yerleştirirken o beni izledi ve zerre kadar yardım etmedi? o kadar çok eşya getirmeseymişim diye de baya söylendi…  Çoğu Toprak’ ın  eşyasıydı valla, annannemiz  özenip örmüş, o kadar güzeldi ki hepsi, yıkarken içinde Toprak’ı hayal edip, duygusal anlar yaşadım tabi…

32+0 ın en büyük olayı çalışabilir raporu almış olmaMDI,  gerçi doktorum emin misin çok yorma kendini dediyse de riskli bir durum yoksa çalışayım biraz daha diyerek aldım raporumuzu. .. Esra Erol son gününe kadar o topuklu ayakkabılar üzerinde çalışmış, canlı yayın yapmış, şunun şurasında bir 5 hafta daha çalışırız nolacak yani?

Bu haftanın ana problemi; mide yanması ve huzursuz bacak problemiydi benim için. .. Mide yanmasına bu zamana kadar hiç ilaç kullanmadım, zor olsa da hep sabrettim.Azıcık yeme düzeninden şaştığın anda hemen kendini belli ediyor kendini meret, doktorum ilaç önerdi hatta boşuna acı çekme ilacın bir zararı yok diye beni uyarsa da içmem abi… her şey bebiş icin?

Huzursuz bacak problemi ise tam bi kabustu benim için,  akşam olunca o bacakların sızım sızım sızlar, nereye koyacağını bilemezsin, yukarı dikersin olmaz, soğuk su , esneme egzersizleri falan kâr etmez, uykuya dalana kadar seni bezdirir? Eşim her gece masaj yapmaktan usandı ama onlar ağrı konusunda usanmadılar valla ? Sebebi Ne diye sorarsanız, gebelik için normal gözüküyor bu durum, zaten bu aralar doktora ne sorsam gebelikte normal diyor ya deli oluyorum… yok mu bir çare diye haykırasım geliyor ama ne çare… hemen cevap geliyor doktorumdan; gebelikten sonra düzelir her şey. .. hayırlısıyla bir dogursaydim diye bi ahh geçiyor işte o an içimden… Bu aralar bu problemin artmasının temel sebebi kafein artışı olabilir demişti blogcuanne bir yazısında , mecburen  her gün memlekette annemle içtiğim Türk Kahvelerine Elveda diyorum….zaten burda tek başına içmenin bir keyfi de olmuyor yani diye kendimi avutuyorum işte ?

Bu arada anne evinde 1 haftada aldığım 2 kilo ile kendime bir yuhhh diyorum, egzersizimi falan da yapmıştım halbuki? neyse birazcık yeme içmeye dikkat edeyim, bakalım bir dahaki doktor tartısına kadar ne olacak….